Chcete reprezentovat MU? Přihlaste se do týmu pro hokejový souboj

Masarykova univerzita hledá hráče do svého týmu pro Hokejový souboj univerzit. Foto: Tomáš Muška.

V předchozích dvou ročnících Hokejového souboje univerzit šlo hlavně o zábavu, letos se ale vše mění. Klaní mezi týmy Masarykovy univerzity a Vysokého učení technického, které se bude konat 25. října v brněnské Kajot aréně (bývalém Rondu), bude mít letos punc regulérního utkání, kde výsledek skutečně hraje roli.

Masarykova univerzita teď do svého celku hledá hráče. Stát se jím může každý student MU. Kdo má zájem svoji školu reprezentovat a ukázat svoje umění před tisícovkami vysokoškoláků, může se trenérovi výběru Jiřímu Tobiášovu přihlásit na mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Trenér si hráče pozve na trénink, po kterém se rozhodne o konečné nominaci.